Finalistas VII certame Deseña unha xoia para a túa nai

 

 

Despois dun gran esforzo, o Xurado do VII certame "Deseña unha xoia para a túa nai", seleccionou os 80 deseños finalistas, entre os case 8.600 deseños recibidos.

Entre estes 80 finalistas estarán os 12 gañadores das xoias.

Podedes ver os 80 deseños finalistas aquí.

A entrega de Premios terá lugar o venres 29 de abril, ás 17h30, no Auditorio do CGAC, en Santiago de Compostela. Ese día daranse a coñecer os 12 gañadores ós que se lles fará entrega da xoia que deseñaron.

Parabéns a todos os finalistas!

Finalistas da categoría de 0 a 4 anos (orde: alfabética de apelidos):

Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais A 3 Adrio Pernas Martín CPR Alca Ames C
Pato Garabatos A 4 Álvarez Dasilva Alba CEIP Manuel Sueiro Ourense Ou
colexio ou pais A 4 Arruebo Velasco Nora CPR Santo Tomás O Porriño P
colexio ou pais A 4 Barreiro López Pablo CEIP Os Tilos Teo C
colexio ou pais A 4 Cuesta Rodríguez Belén CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
colexio ou pais A 3 Escolástico Vilariño Eliel CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Pato Garabatos A 4 Fernández Valiño Guillén CEIP Manuel Sueiro Ourense Ou
colexio ou pais A 4 Formoso Trasancos Lola CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
colexio ou pais A 3 Hernández García Martina CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Ferpe Joyeros A 4 Iglesias Vázquez Pablo CRA Bergondo Bergondo C
colexio ou pais A 3 Ivanov Teijeiro Yoel CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño P
F. Munín Joyeros A 3 Lemos Berto Antía CPR Vilas Alborada Vedra C
Gerardo Joyería A 4 Paz Bergondo Mateo CEIP Eugenio López Cee C
colexio ou pais A 4 Pedre Riveiro Lucía CPR Calasancias A Coruña C
Pato Garabatos A 4 Ramos Fernández Mateo CEIP Manuel Sueiro Ourense Ou
colexio ou pais A 4 Rodríguez González Martín CEIP Plurilingüe Manuel Bermúdez Couso A Pobra de Trives Ou
colexio ou pais A 3 Rodríguez Santos Leo CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
colexio ou pais A 3 Salgueiriño Pérez Lucía CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño P
Gerardo Joyería A 4 Sánchez Vilar Pedro CEIP Eugenio López Cee C
Ferpe Joyeros A 4 Vázquez Gómez Antón CRA Bergondo Bergondo C


Finalistas da categoría de 5 a 7 anos (orde: alfabética de apelidos):

Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais B 7 Alonso Lorenzo Aldara CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas P
colexio ou pais B 7 Alonso Rodríguez Iván CPR Plurilingüe Nosa Señora dos Remedios Santiago de Compostela C
Domingo Joyeros B 6 Amaro Curto Rubén CEIP Colexio Novo Monforte de Lemos Lu
colexio ou pais B 7 Atán Calviño Irene CPR Alca Ames C
colexio ou pais B 6 Blanco Muñiz Alex CPR Alca Ames C
colexio ou pais B 6 Dacosta Palacios Paula CPR Plurilingüe La Inmaculada Ponteareas P
colexio ou pais B 5 Fernández Fernández Mila CEIP de Prácticas A Coruña C
colexio ou pais B 7 Gómez Pouso Uxía CEIP de Frións Ribeira C
colexio ou pais B 7 González Lorenzo Marco CEIP Plurilingüe de Atios O Porriño P
colexio ou pais B 7 Hermida Bastos Elba CPR Nuestra Señora de la Esperanza Vigo P
colexio ou pais B 7 López García Eva CEIP Ramón Otero Pedrayo O Barco de Valdeorras Ou
colexio ou pais B 7 Lourido Nieto Xoana CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas P
colexio ou pais B 5 Martínez Antelo Natalia CPR Calasancias A Coruña C
colexio ou pais B 7 Martínez Forte Nerea CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas P
Rosende Joyeros B 7 Otero Sánchez Sara CEIP Juan Fernández Latorre A Coruña C
colexio ou pais B 7 Rodríguez Delgado Claudia CEIP Virxe do Camiño - Rubiá Rubiá Ou
colexio ou pais B 7 Rodríguez Delgado Héctor CEIP Virxe do Camiño - Rubiá Rubiá Ou
colexio ou pais B 6 Rodríguez Gigirey Amaia CEP Salustiano Rei Eiras A Pobra do Caramiñal C
Alfonso Joyeros B 6 Serico Delgado Xoel CEIP Quiroga Palacios Santiago de Compostela C
Joyería Atempo B 7 Vázquez Vieites David CPR Plurilingüe La Inmaculada Santiago de Compostela C


Finalistas da categoría de 8 a 10 anos (orde: alfabética de apelidos):

 

Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Joyería Peares C 10 Barreiro Ferreira Eva CEIP A Ponte Ourense Ou
colexio ou pais C 9 Barreiro Martínez Alain CEIP de Carballego Cotobade P
colexio ou pais C 10 Carañana Durán María CPR Plurilingüe Nosa Señora da Asunción Sarria Lu
colexio ou pais C 10 Carballo Martínez Antía CEIP Antonio Blanco Rodríguez Covelo P
Pato Garabatos C 10 Cueto Vázquez Paula CEIP Curros Enríquez Ourense Ou
colexio ou pais C 10 Dios Piñeiro Zaira CEIP A Pedra Bueu P
colexio ou pais C 8 Estévez Alonso Daniela CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño P
Alfonso Joyeros C 10 Garaboa Rodríguez Saúl CEIP Canosa - Rus Coristanco C
colexio ou pais C 10 González Santamaría Mara CEIP de Vilaxoan Vilagarcía de Arousa P
Joyería Atempo C 9 Iglesias Sisto Jeray CPR Plurilingüe La Inmaculada Santiago de Compostela C
colexio ou pais C 10 Lampón Martínez María CPR Alca Ames C
colexio ou pais C 8 Martínez de Orense Nores
Jorge CPR Alca Ames C
colexio ou pais C 8 Martínez Gómez Ariadna CEIP Plurilingüe de Atios Vigo P
colexio ou pais C 10 Negreira Ferrol Uxía CPR Alca Ames C
colexio ou pais C 10 Pérez González Javier CPR Alca Ames C
colexio ou pais C 9 Pérez Quiroga Sara CPR La Inmaculada Marín Po
colexio ou pais C 10 Prado Fernández Noa CEIP de Foz nº 1 Foz Lu
colexio ou pais C 8 Rodríguez Rubianes Cibrán CEIP de Vilaxoan Vilagarcía de Arousa P
colexio ou pais C 8 Santalla Álvarez Alex CEIP Virxe do Camiño - Rubiá Rubiá Ou
Aury C 10 Viéitez Castro Ángela Programas educativos Concello Sanxenxo Pontevedra P

 

Finalistas da categoría de 11 e 12 anos (orde: alfabética de apelidos):


Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Joyería Azabache D 12 Calviño Iglesias Dylan CEIP Plurilingüe Pepe de Xan Baña Santa Comba C
Joyería Castro D 11 Caride Piñeiro Sara CPR Eduardo Pondal Cangas do Morrazo P
Postventa D 11 Casás Lamas Rafael CPR Calasancias A Coruña C
colexio ou pais D 11 De Diego Álvarez Luna CPR Plurilingüe La Inmaculada Ponteareas P
F. Munín Joyeros D 11 Dopazo Guldrís Adriana
Santiago de Compostela C
colexio ou pais D 11 Dovale Rodríguez Andrea CEIP Plurilingüe Santa Rita Viveiro Lu
colexio ou pais D 11 Fernández Rial Laura CPI Alcalde Xosé Pichel Coristanco C
Pato Garabatos D 11 Fernández Rodríguez Lorena CPR Plurilingüe Sagrado Corazón Celanova OU
colexio ou pais D 12 García Iglesias Mariña CPI Cruz do Sar Bergondo C
colexio ou pais D 11 Iglesias Vázquez Silvia CPR Nuestra Señora de la Esperanza Vigo P
Joyería Senén D 11 López Pontón Iria CEIP Casás Lugo Lu
colexio ou pais D 11 Montero Núñez Rosalía CEIP Muimenta Muimenta LU
Joyería Antonio D 11 Nuñez Borrageiros Sheila CEIP Frian Teis Vigo P
colexio ou pais D 12 Otero Giráldez Martín CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas P
Joyería Castro D 11 Piñeiro Padín Paula CPR Eduardo Pondal Cangas do Morrazo P
Joyería Atempo D 12 Precedo Vázquez Antón CPR Plurilingüe La Inmaculada Santiago de Compostela C
Pumar Joyas D 11 Salgueiro Barbeito Erica CEIP Manuel Fraga Iribarne Cariño C
Joyería Antonio D 11 Santos Ledo Alejandro CPR Vigo Redondela P
colexio ou pais D 11 Seijo Pillado Laura CPR Calasancias A Coruña C
colexio ou pais D 11 Seoane Lorenzo Iria CPR Santo Tomás O Porriño P


       Coa colaboración da:  

← volver

Calendario de eventos:

« Novembro 2019 »
L M Me X V S D
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
  • Curso Online de Gemología básica
  • FOGA
  • Gravograph
  • Mapfre
  • Oferta especial colexiados



Páxinas amigas ou de interese:

www.coxga.es  /  Telf: 981 598 858  /  Rúa Ramón Cabanillas, 5-7, 2º B - 15701 Santiago de Compostela    Aviso legal
deseñado por: versiongalega.com