Finalistas do VI certame

Despois dun gran esforzo, o Xurado do VI certame "Deseña unha xoia para a túa nai" , seleccionou os 80 deseños finalistas, entre os 8.051 recibidos.
Entre estes 80 finalistas estarán os 12 gañadores das xoias.

Podedes ver os 80 deseños finalistas aquí.


Todos estos nenos e nenas están convidados á entrega dos Premios que terá lugar o venres 24 de abril, ás 17h30, no Auditorio do CGAC, en Santiago de Compostela.
Tamén convidamos a profesores e familia.
Cada un ou cada unha recibirá o seu correspondente convite, pero xa podedes apuntar na axenda:
Entrega de Premios do VI Concurso do día da nai
venres 24 de abril, 17h30.

Finalistas da categoría de 0 a 4 anos (orde: alfabética de apelidos):

Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais A 4 Basalo Ferrer Nayara CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Sujapón A 4 Carpintero Fernández Sergio CEIP Frian-Teis Vigo Po
Félix Munin Joyeros A 3 Castro Parente Daniela CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Félix Munín Joyeros A 1 Catoira Ríos Bruno
Negreira C
Sujapón A 4 Costa Currás Iván CEIP Frian-Teis Vigo Po
Sujapón A 4 Figueirido Suwanrueang Bambú CEIP Frian-Teis Vigo Po
Joyería José Manuel A 4 Fontán Boente Olaya CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Félix Munín Joyeros A 3 Furelos Carreira Andrea CPR Vilas Alborada Santiago de compostela C
colexio ou pais A 4 García Coloret Izan CPR Lar Mos Po
Joyería Suíza A 4 Gómez Arias Aíxa CPR Guillelme Brown Ourense Ou
Joyería José Manuel A 4 González Pino Diana CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Joyería José manuel A 4 Martínez González Yaiza CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Sujapón A 4 Oterino Gómez Uxía CEIP Frian-Teis Vigo Po
colexio ou pais A 4 Paz Rodríguez Lucía CPR Lar Mos Po
Joyería José Manuel A 4 Ramos Álvarez Paula CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
colexio ou pais A 3 Rodríguez dos Santos Edgar CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Sujapón A 4 Rodríguez García Helena CEIP Frian-Teis Vigo Po
colexio ou pais A 4 Rodríguez Méndez Brais CPR Lar Mos Po
Rosende Joyeros A 4 Valencia Mateo Covadonga CEIP Isaac Peral Ferrol C
colexio ou pais A 4 Vázquez Porto
Uxía CPR Santo Tomás O Porriño c
Finalistas da categoría de 5 a 7 anos (orde: alfabética de apelidos):
Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais B 7 Amado Ruíz Yomara CEIP Vilarmide Muxía C
colexio ou pais B 6 Campo Rodríguez Aldara CEIP Ricardo Gasset O Incio Lu
colexio ou pais B 7 Campo Fernández
Daniel CPR Alca Ames C
colexio ou pais B 5 Cid González Javier CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Platería Joyería Castro B 7 De la Torre Santos
Paula CPR Virxe Milagrosa Bueu Bueu Po
Joyería José Manuel B 6 Díaz Espina Eduardo CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
colexio ou pais B 7 Fírvida González Lola CPR La Inmaculada Marín Po
colexio ou pais B 7 Lois Pardo
Mauro CPR Alca Ames C
colexio ou pais B 7 López Alborés Ylenia CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
Joyería José Manuel B 6 Míguez Mariño Cristina CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
colexio ou pais B 6 Mouriño Chouciño Alejandra CEIP Plurilingüe O Mosteirón Sada C
colexio ou pais B 6 Pérez Cruz Eneas CEIP Unión Mugardesa Mugardos C
Alfonso B 5 Pérez Martínez Martín CEIP P. Cardeal Quiroga Palacios Santiago de Compostela C
colexio ou pais B 5 Piñón Pado Martina CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
colexio ou pais B 7 Respino Pereiro Paula CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
colexio ou pais B 7 Rodríguez Eduardo CPR Alca Ames C
Joyería José Manuel B 5 Rodríguez Alonso Antía CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
colexio ou pais B 7 Toja Oróns María CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
colexio ou pais B 6 Vieites Julia CPR Alca Ames C
colexio ou pais B 5 Vivián García Ander CEIP Rodolfo Núñez Vilardevós Ou
Finalistas da categoría de 8 a 10 anos (orde: alfabética de apelidos):
Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais C 9 Aga Anas Yones CEIP Carballal Marín Po
Joyería Antonio C 8 Amoedo Olivera María CPR María Inmaculada (Carmelitas) Vigo Po
The Shop C 10 Carril Camiño Adela CEIP Pedrouzos Brión C
Joyería Platería Castro C 10 Cerviño Rosales Aurora CPR Eduardo Pondal Cangas Po
colexio ou pais C 10 Corral Blasco Irene CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
Atempo C 9 Ferreiro Santander Uxía CEP de Ventín Ames C
Platería Joyería Castro C 10 Fiel Ferradás Claudia CPR Virxe Milagrosa Bueu Bueu Po
colexio ou pais C 8 Garrido Areán Pablo CPI Plurilingüe Vedra Vedra C
Rosende Joyeros C 10 Gonzalez de Freitas Sarah CPR Santiago Apostol A Coruña C
Félix Munin Joyeros C 9 Ínsua Gómez Julia CEIP Fontiñas Santiago de Compostela C
Platería Joyería Castro C 10 Lages González Andrea CPR Eduardo Pondal Cangas Po
colexio ou pais C 8 Leal Paz Isabel CEIP Castro de Ouro Alfoz Lu
colexio ou pais C 10 Martínez Antelo Brais CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
colexio ou pais C 9 Queijeiro Mourazos Claudia CPR Plurilingüe Calasancias A Coruña C
Montero Joyeros C 10 Rodríguez Rodríguez Helena CPR Compañía de María Vigo Po
Rosende Joyeros C 9 Sanjurjo Muñiz Eric CEIP Isaac Peral Ferrol Lu
colexio ou pais C 9 Sousa Amil Kristian CPR La Inmaculada Ponteareas Po
colexio ou pais C 10 Torres Barbosu Nerea CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Rosende Joyeros C 9 Virgós Mariño Guillermo CPR Valle Inclán Ferrol C
colexio ou pais C 10 Montero Núñez Rosalía CEIP Muimenta Muimenta Lu
Finalistas da categoría de 11 e 12 anos (orde: alfabética de apelidos):
Establecemento Colaborador cat idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
colexio ou pais D 11 Baltasar Otero Noela CPI Plurilingüe Vedra Vedra C
colexio ou pais D 11 Calle Ramírez Saray CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
colexio ou pais D 12 Carrera Álvarez Aarón CEIP Castrelo de Miño Castrelo de Miño Ou
colexio ou pais D 11 Carrera Mariño Emma CPR Santo Tomás O Porriño Po
colexio ou pais D 11 Casal Patiño Xiana CEIP Raquel Camacho A Coruña C
Atempo D 12 Castiñeiras Mera Yago CEIP A Igrexa – Calo Teo C
colexio ou pais D 12 Chen Shuyi CPR Alca Ames C
colexio ou pais D 11 Cuenca Fernández Leire CPR La Grande Obra de Atocha A Coruña C
colexio ou pais D 11 Diaz Moreiras María CEIP Os Tilos Teo C
Joyería Camoiras D 11 Duro Vidal Carla CEIP Rosalía de Castro Padrón C
colexio ou pais D 12 Fontanella Poyato Paula Amelia CPR Losada Vigo Po
Postventa D 11 Gómez Tasende Yaiza CEIP Milladoiro Malpica de Bergantiños C
Ferpe Joyeros D 11 González España Marcos CPR Plurilingüe Karbo A Coruña C
colexio ou pais D 11 Lago Santiago María CPR San Narciso Marín Po
colexio ou pais D 11 Martín Martín
Alejandro CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Alfonso Joyeros (Ordes) D 12 Montes Camba Ana IES Maruxa Mallo Ordes C
Postventa D 11 Moreira Pose Andrea CEIP Milladoiro Malpica de Bergantiños C
Sujapón D 11 Pérez Álvarez Andrea CEIP Frian-Teis Vigo Po
colexio ou pais D 12 Pernas González Lucía IES María Sarmiento Viveiro Lu
Joyería Suíza D 12 Rodríguez Ramos María CPR Guillelme Brown Ourense ou

Se detectades algún erro nos apelidos ou nome, así como no nome do colexio, agradecemos que vos poñades en contacto coa oficina do COXGA para corrixir a ficha.




← volver
O segredo para triunfar este outono, nas túas mans.

Calendario de eventos:

« Decembro 2022 »
L M Me X V S D
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • Curso Online de Gemología básica
  • FOGA
  • Gravograph
  • Mapfre
  • Oferta especial colexiados



Páxinas amigas ou de interese:

www.coxga.es  /  Telf: 981 598 858  /  Rúa Ramón Cabanillas, 5-7, 2º B - 15701 Santiago de Compostela    Aviso legal
deseñado por: versiongalega.com