Finalistas XII certame Deseña unha xoia para a túa nai

Despois dun gran esforzo, o Xurado do XII certame "Deseña unha xoia para a túa nai", seleccionou os 40 deseños finalistas (10 por categoría) que se suman aos 10 máis votados de cada grupo polo público.

Entre estes 80 finalistas estarán os 12 gañadores das xoias (3 por cada unha das categorías).

Podedes ver os 80 deseños finalistas aquí.

A entrega de Premios terá lugar o sábado 30 de abril, en Santiago de Compostela. Ese día daranse a coñecer os 12 gañadores aos que se lles fará entrega da xoia que deseñaron.

Parabéns a todos os finalistas!

Categoría 0 a 4 anos      
Nº votos Apelidos Nome  Colexio Localidade Prov.
195 Ogando Diéguez Ainara  E.I. Ceo Azul Bueu P
179 Vidal Lemos Claudia  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
155 Soutullo Cid Atenea CRA de Ribadumia Ribadumia P
150 Fernández Villanueva Lucas E.I. Ceo Azul Bueu P
149 Turnes Blanco Noa  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
117 Vázquez Murados Arya CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
112 González López Anxo  CPR Plurilíngüe La Inmaculada  Marin  P
99 Posada Fernández Paula CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
84 Blanco Torres Sofía CRA de Ribadumia Ribadumia P
73 Vázquez Mato Mía  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Badal Allegue André  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Catoira Ríos Lola  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Docabo Markowicz LEA  CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
  Gómez Pereira Theo CRA de Bergondo Bergondo C
  Gómez Pérez Alba  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Lemnabbah Aiman CEIP Álvaro Cunqueiro Mora Mondoñedo Lu
  Martínez Díaz Luca  CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
  Rey Moares Enzo CEIP Plurilíngüe A Pedra Bueu P
  Rodríguez Barro Gaia CEIP Álvaro Cunqueiro Mora Mondoñedo Lu
  Rodríguez Ventín Yaissa  CPR Plurilíngüe Inmaculada Marín P
Categoria 5 a 7 anos      
Nº votos Apelidos Nome  Colexio Localidade Prov.
289 Varela Cambre Mara  CEIP Joaquín Rodríguez Otero Buño C
280 Casaldoeiro García Carla  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
267 González López Avril CPR Plurilíngüe Inmaculada Marín  P
251 Turnes Blanco Alma CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
248 Salgado Otero Ximena  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
246 Correa Cabana David   CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
235 Veiga Luna Iago  CPR Manuel Peleteiro Santiago de Compostela C
228 Durán Cruz Ainara  CEIP José Cornide Saavedra  A Coruña C
223 Moreira Muradas Carmen  CPR Plurilíngüe Inmaculada Marín  P
217 Estraviz López Claudia  CEIP Jose Cornide Saavedra A Coruña C
  Ferro Vidal Mara  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
  Landeira Calvo Santiago  CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  López Rodríguez Marcela  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
  López Sánchez Silvia CEIP San Martiño Pontevedra P
  Martínez Martínez Hugo  CEIP de Bretoña Bretoña Lu
  Múgica Coll Celia  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Palacios Afreijo Martiño CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
  Pena Fidalgo Alicia  CEIP Virxe da Pena da Sela O Irixo Ou
  Quintáns Lorenzo Hugo  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
  Vidal Lemos Olivia  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela  C
Categoría 8 a 10 anos      
Nº votos Apelidos Nome  Colexio Localidade Prov.
316 Pardo Pérez Olaya  CEIP Fondo Nois Foz Lu
313 Méndez Fernández Valeria  CPR Plurilingüe Luis Vives Ourense Ou
255 Mouriño Torres Javier CEIP Plurilíngüe de Carballedo Cerdedo - Cotobade P
240 Múgico Vila Lucía  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
214 Valero Sixto Alex  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
172 García Couceiro Lucas CEIP Wenceslao Fernández Flórez Cambre C
170 Couto García Pablo CEIP Xunqueira ll Pontevedra P
165 Álvarez Fernández Sara  CPR Plurilíngüe La Inmaculada Ponteareas Ponteareas P
146 Lamas Márquez Uxía  CEIP Canosa Rus Coristanco C
146 Paleo Rey Elizabeth  CEIP Fondo Nois Foz Lu
  Blanco Martínez Lucas CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  Blanco Sanromán Antón CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  Caiño Sanjorge Candela  CPR Plurilíngüe Inmaculada Marín P
  Carballal de la Calle Julia CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  Castro García Alba  Cpr Plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Lu
  Diz Expósito Miguel  CEIP Fondo Nois Foz Lu
  Gómez Malvar Rodrigo CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  Machado Rodríguez Sofía CPR Barreiro Vigo P
  Pastoriza Pineda Elia CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Vázquez Grandío Breixo  CEIP Fondo Nois Foz Lu
Categoría 11 - 12 anos      
Nº votos Apelidos Nome  Colexio Localidade Prov.
432 De la Fuente González Alejandra CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
134 Veiga Rego Álvaro  CEIP Fondo Nois Foz Lu
130 Otero Geada Carmen  CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
129 Varela Blanco Saúl  CEIP fondo nois Foz Lu
128 Peña Rodríguez Carla CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
116 Lorenzo Pérez Naira  CEIP Filomena Dato  Ourense  Ou
112 Dopazo Guldrís Alba  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
110 Puente Eijo Iker  CEIP fondo nois Foz Lu
106 Fernández Teijeira Claudia  CEIP Fondo Nois Foz Lu
100 Rendo Barreiro Brais  CPR Plurilingüe Vilas Alborada  Santiago de Compostela C
  Blanco Leivas Manuel  CEIP Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
  Chao Ferreño Fabián CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  González Cancelas Desireé  CPR Hermano Quiroga Porriño  P
  González Pineda Candela  CPR Hermano Quiroga Porriño  P
  López Cebeiro Fabio  CPR plurilingüe Nosa Señora do Pilar Foz Foz Lu
  Puñal García Sofía  Ceip Valle Inclán  Oleiros C
  Queiro Reino Claudia CPR Plurilíngüe Alca Ames C
  Varela Vales Jorge CPR Eduardo Pondal Cangas P
  Velej Elina  CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
  Vidal Martínez Eimi  CEIP Lamas de Abade Santiago de Compostela C

                                 Cola colaboración da:  

← volver
O segredo para triunfar este outono, nas túas mans.

Calendario de eventos:

« Decembro 2022 »
L M Me X V S D
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • Curso Online de Gemología básica
  • FOGA
  • Gravograph
  • Mapfre
  • Oferta especial colexiados



Páxinas amigas ou de interese:

www.coxga.es  /  Telf: 981 598 858  /  Rúa Ramón Cabanillas, 5-7, 2º B - 15701 Santiago de Compostela    Aviso legal
deseñado por: versiongalega.com