Imaxe da nova.

Finalistas IX certame Deseña unha xoia para a túa nai

 

Despois dun gran esforzo, o Xurado do IX certame "Deseña unha xoia para a túa nai", seleccionou os 80 deseños finalistas, entre os máis de 10.000 deseños recibidos.

Entre estes 80 finalistas estarán os 12 gañadores das xoias.

Podedes ver os 80 deseños finalistas aquí.

A entrega de Premios terá lugar o venres 27 de abril, ás 17h30, no Auditorio do CGAC, en Santiago de Compostela. Ese día daranse a coñecer os 12 gañadores ós que se lles fará entrega da xoia que deseñaron.

Parabéns a todos os finalistas!

 

Finalistas categoría 0 a 4 anos: (por orde alfabética de apelidos)
Establecemento Colaborador cat anos apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Colexio ou pais A 3 Bardanca Lamas Helena CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Montero Joyeros A 4 Bernárdez Francisco Mara CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
F. Munín Joyeros A 4 Castro López Xoel CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
F. Munín Joyeros A 3 Catoira Deán Martina CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Colexio ou pais A 4 Dalmau Barcala Joel EEI O Grupo Marín Po
Colexio ou pais A 4 De Veloso Rodrigues Mariana CEIP Julio Gurriarán O Barco Ou
Colexio ou pais A 4 Eiras Alonso Carmela CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño Po
Colexio ou pais A 4 Fernández Martín Lola CPR Plurilingüe Lar Mos Po
Colexio ou pais A 3 Gómez Mantiñán Hugo CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Montero Joyeros A 3 González Paz Michelle CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
F. Munín Joyeros A 3 Hermida Filgueira Lola CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Colexio ou pais A 4 López Santos Laura CEIP Julio Gurriarán O Barco Ou
Colexio ou pais A 4 Lorenzo Moure Auril CEIP Antonio Blanco Rodríguez Covelo Po
Montero Joyeros A 4 Maneiro Tato Uxía CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Colexio ou pais A 4 Martínez Martínez Elisabeth CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Colexio ou pais A 4 Rodríguez González Noa CEIP Plurilingüe Manuel Bermúdez Couso Pobra de Trives Ou
Colexio ou pais A 4 Salatti Pazos Paula CEIP Carballedo Cotobade Po
Alfonso Joyeros A 4 Silva Raviña Sara CPI Antonio Orza Couto Boqueixón C
Colexio ou pais A 4 Solla Ucha Alba EEI O Grupo Marín Po
Colexio ou pais A 3 Taboada García Candela CPR La Inmaculada Marín Po
Finalistas categoría 5 a 7 anos: (por orde alfabética de apelidos)
Establecemento Colaborador cat anos apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Joyería Atempo B 5 Balugo Andrade Lucas CPR Compañía de María A Coruña C
Colexio ou pais B 7 Blanco Fuentes Adrián CPR La Inmaculada Marín Po
Colexio ou pais B 7 Castro Werner Santiago CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño Po
Colexio ou pais B 5 Da Conceiçao Carulaho Samuel CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Colexio ou pais B 5 Domínguez Domínguez Naira CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño Po
Padín Joyeros B 7 Gago Rosales Violeta CEIP A Pedra Bueu Po
Platería Joyería Castro B 5 González Moldes Noel CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Colexio ou pais B 7 González Sobral Álvaro CEIP Carballal Marín Po
Colexio ou pais B 6 González Vidal Alicia CPR La Inmaculada Marín Po
Montero Joyeros B 5 Lourido Nieto Lola CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Postventa B 7 Ndiaye Garrido Lorena CEIP Raquel Camacho A Coruña C
Colexio ou pais B 5 Pensado Blanco Xabier CEIP Plurilingüe Pepe de Xan Baña Santa Comba C
Pato Garabatos B 5 Rodríguez González Xiana CPR Divina Pastora Franciscanas Ourense Ou
Ferse B 5 Rodríguez Honorato Marta CEIP Álvarez Limeses Pontevedra Po
Platería Joyería Castro B 5 Rodríguez Loira Blanca CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Platería Joyería Castro B 5 Rúa Alonso Daniela CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Colexio ou pais B 7 Rumbo Carrera Manuel CPR Plurilingüe Hermanos Quiroga O Porriño Po
Colexio ou pais B 5 Santorio Ojea Noelia CPR Santo Tomás O Porriño Po
Joyería Antonio B 6 Tagoas Blanco Teo CEIP Frian – Teis Vigo Po
Colexio ou pais B 5 Vázquez Blas Paula CRA de Bergondo Bergondo C
Finalistas categoría 8 a 10 anos: (por orde alfabética de apelidos)
Establecemento Colaborador cat anos apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Espa-Quarz C 10 Álvarez Rodríguez Paula
O Carballiño Ou
Alfonso Joyeros C 9 Barreiro Rodríguez Brais CPI Antonio Orza Couto Boqueixón C
Colexio ou pais C 9 Bermo Sánchez Óscar CEP Pilar Maestú Sierra Pobra do Caramiñal C
Joyería Fuentefría C 9 Castro Sabariz Noelia CEIP Curros Enríguez Ourense Ou
Óscar Rodríguez Joyeros C 9 Castro Sanjurjo Antía CPR Nosa Señora do Pilar Foz Lu
Colexio ou pais C 9 Cruz Arias Iker CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Colexio ou pais C 9 Davila Blasco Kevin CEIP Plurilingüe de Atios O Porriño Po
Óscar Rodríguez Joyeros C 10 Díaz Cortiñas Ainara CPR Nosa Señora do Pilar Foz Lu
Montero Joyeros C 9 Durán Pérez Lidia CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Joyería Antonio C 8 Gil Pedrido Zoe CEIP Frian – Teis Vigo Po
Platería Joyería Castro C 9 Iglesias Martínez Breixo CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Colexio ou pais C 9 Juncal dos Santos Hugo CPR La Inmaculada Marín Po
Colexio ou pais C 9 Menéndez Prado Tomás CPI Cruz do Sar Bergondo C
Colexio ou pais C 10 Oliveira Muñiz Tono CEP Pilar Maestú Sierra Pobra do Caramiñal C
Colexio ou pais C 8 Ónega Otero Mateo CEIP Agro do Muiño Ames C
Platería Joyería Castro C 9 Paz Paz Daniel CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Óscar Rodríguez Joyeros C 10 Rodríguez Gago Daniela CEIP Gregorio Sanz Ribadeo Lu
Rosende Joyeros C 10 Seoane Díaz Alba CPR Santiago Apostol Narón C
F. Munín Joyeros C 10 Vigo López Claudia CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Rosende Joyeros C 9 Vilaboy Fernández Aroa CPR Jorge Juan Xuvia Narón C
Finalistas categoría 11 e 12 anos: (por orde alfabética de apelidos)
Establecemento Colaborador cat anos apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Montero Joyeros D 12 Bouza Rodríguez Naiara CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Platería Joyería Castro D 11 Dacosta Miranda Carla CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Colexio ou pais D 11 Fernández López Candela CPR Nosa Señora da Asunción Sarria Lu
Rosende Joyeros D 11 Fernández Pérez Jana CPR Santiago Apostol Narón C
Colexio ou pais D 11 Fuentes López Carla CPR Plurilingüe Nosa Sra. da Asunción Sarria Lu
Joyería Relojería Núñez D 11 Gómez Piñeiro María CEIP Otero Pedraio Rábade Lu
Joyería Plateria Castro D 11 Graña Docampo Sara CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Colexio ou pais D 11 Lamela García Lucía CEP Pilar Maestú Sierra Pobra do Caramiñal C
Colexio ou pais D 11 López Álvarez Hugo CPR Plurilingüe Nosa Sra. da Asunción Sarria Lu
Montero Joyeros D 11 Martínez Pérez Antía CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
Óscar Rodríguez Joyeros D 11 Moreda Gasalla Paz CPR Nosa Señora do Pilar Foz Lu
Colexio ou pais D 11 Negreira Ferrol Olalla CPR Alca Ames C
Padín Joyeros D 12 Padín Costas Mabel
Bueu Po
Joyería Plateria Castro D 11 Palmás Villar Marta CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Platería Joyería Castro D 11 Quintela Caíño Marta CPR Eduardo Pondal Cangas Po
Joyería López Romero D 11 Rey Amado Nuria CEIP Nosa Señora dos Remedios Ponteareas Po
Colexio ou pais D 11 Rial Caicedo Ángel André CEP Pilar Maestú Sierra Pobra do Caramiñal C
Colexio ou pais D 11 Rubial Franesquí Manuel José CPR Alca Ames C
Colexio ou pais D 11 Santamaría García Elsa CEP Pilar Maestú Sierra Pobra do Caramiñal C
Montero Joyeros D 11 Valverde Diz Jose CPR Plurilingüe Santiago Apostol Ponteareas Po
← volver

Calendario de eventos:

« Xullo 2018 »
L M Me X V S D
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • Curso Online de Gemología básica
  • FOGA
  • Gravograph
  • Mapfre
  • Oferta especial colexiados



Páxinas amigas ou de interese:

www.coxga.es  /  Telf: 981 598 858  /  Rúa Ramón Cabanillas, 5-7, 2º B - 15701 Santiago de Compostela    Aviso legal
deseñado por: versiongalega.com