Finalistas X certame Deseña unha xoia para a túa nai

Despois dun gran esforzo, o Xurado do X certame "Deseña unha xoia para a túa nai", seleccionou os 80 deseños finalistas, entre os máis de 10.000 deseños recibidos.

Entre estes 80 finalistas estarán os 12 gañadores das xoias.

Podedes ver os 80 deseños finalistas aquí.

A entrega de Premios terá lugar o venres 3 de maio, ás 17h30, no Auditorio do CGAC, en Santiago de Compostela. Ese día daranse a coñecer os 12 gañadores ós que se lles fará entrega da xoia que deseñaron.

Parabéns a todos os finalistas!

Categoría 0 a 4 anos:          
Establecemento Colaborador idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Colexio ou pais 3 Abad Martínez Icía CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
F. Munín Joyeros 3 Barcia Vidal Gabriel CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Colexio ou pais 4 Barra Carvalho Fabio CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Colexio ou pais 4 Camino Otero María Colexio Lar Mos P
Colexio ou pais 4 Carrera Coto Izán Colexio La Inmaculada Marín P
F. Munín Joyeros 3 Casaldoeiro García Carla CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Calvelo Joyería 4 Collazo Rodríguez Sabela EEI Sísamo Carballo C
Dans Relojeros 3 González López Mario CRA de Bergondo Bergondo C
Rosende Joyeros 3 González Prego Carlos Colexio La Salle Ferrol C
Dans Relojeros 4 González Vázquez Jacobo Colexio Compañía de María A Coruña C
Colexio ou pais 3 Iglesias Vas Laura CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 3 Martínez Hernández Derek CPR Mercántil Vigo P
F. Munín Joyeros 4 Martínez Lijó Lucas CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
F. Munín Joyeros 3 Martínez París Clara CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
F. Munín Joyeros 3 Martínez París Mateo CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Colexio ou pais 4 Neves Barreto Mateus Luca CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
F. Munín Joyeros 4 Quintáns Rial Hugo CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Platería - Joyería Castro 3 Reiriz Otero Brais CPR Eduardo Pondal Cangas P
F. Munín Joyeros 3 Vázquez Noceda Simón CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
F. Munín Joyeros 3 Vidal Lemos Olivia CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Categoría 5 a 7 anos:          
Establecemento Colaborador idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Calvelo Joyería 5 Añón Botana Carla CEIP Xesús S. Luis Romero Carballo C
Rosende Joyeros 7 Calderón Fernández Sergio CPR Santiago Apostol Narón C
Padín Joyeros 7 Campos Molanes Yoel CEIP A Pedra Bueu P
Colexio ou pais 7 Castillo Lemos Carla CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteares P
Colexio ou pais 6 Castro Sanjurjo Elena CPR Nosa Sra do Pilar Foz Lu
Colexio ou pais 5 Chamón Reyes Daniel CPR Plurilíngüe Hermanos Quiroga O Porriño P
Rosende Joyeros 5 Chavaud Galán Mateo Colexio La Salle Ferrol C
Padín Joyeros 6 Couso García Goro CEIP A Pedra Bueu P
Colexio ou pais 7 Fernández Castro Telmo Jesús CEIP Carlos Casares Xinzo de Limia Ou
Colexio ou pais 7 Fernández Pereda Carmen Colexio Alca Ames C
F. Munín Joyeros 6 Gontán Iglesias Jairo CPR Vilas Alborada Santiago de Compostela C
Colexio ou pais 7 Martínez Paradelo Melinda CEIP Plurlíngüe Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Colexio ou pais 7 Méndez Mesa Ángela CPR Nosa Sra do Pilar Foz Lu
Colexio ou pais 7 Moreno Losa Laura Colexio Alca Ames C
Colexio ou pais 7 Outerelo Fernández Carmen CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 6 Román Rodríguez  Pedro CPR Plurilíngüe Hermanos Quiroga O Porriño P
Padín Joyeros 7 Soliño Méndez Marco CEIP A Pedra Bueu P
Xoiaría Reloxaria Batallán 7 Torres Dieste Victoria CEIP Arealonga Vilagarcía de Arousa P
Postventa Relojeros 7 Rocha Zas Alma CEIP Plurilíngüe San Pedro de Visma A Coruña C
Colexio ou pais 6 Rivas Cal Cosme CEIP Isaac Díaz Pardo Culleredo C
Categoría 8 a 10 anos:          
Establecemento Colaborador idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Joyería Fuentefría 8 Alonso Fernández  Alexandre CEIP Curros Enríquez Ourense Ou
Colexio ou pais 8 Alvaredo López María CPR Plurilíngüe Nª Sra. Da Asunción Sarria Lu
Montero Joyeros 10 Álvarez Sandwende Marta O Castro British School Vigo P
Colexio ou pais 10 Caamaño Mo Iria CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 8 Calvo Vilar Óscar CPR Divino Maestro Santiago de Compostela C
Joyería Relojería Azabache 10 Fernández Ferreiro Sabela CEIP Agro do Muíño Ames C
Colexio ou pais 10 Fernández Henao Liliana CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 10 Fidalgo Illesca Catalina CEIP Julio Gurriarán O Barco de Valdeorras Ou
Postventa Relojeros 9 García Torres Juan Ramón CEIP Raquel Camacho A Coruña C
Colexio ou pais 10 López García Eva CEIP Ramón Otero Pedrayo O Barco de Valdeorras Ou
Rosende Joyeros 10 López Ramallo Iván Colexio La Salle Ferrol C
Colexio ou pais 9 Martínez González Yaiza CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 10 Míguez Martín Elia CPR Divino Maestro Santiago de Compostela C
Colexio ou pais 8 Paz Expósito Iria CPR Plurilíngüe Hermanos Quiroga O Porriño P
Colexio ou pais 9 Pérez González Leire Colexio Lar Mos P
Platería - Joyería Castro 10 Pérez Portela Alicia CPR Eduardo Pondal Cangas P
Colexio ou pais 10 Piñeiro Iglesias Mario Colexio La Inmaculada Marín P
Colexio ou pais 9 Porras Sánchez Daniela CPR Plurilíngüe Calasancias A Coruña C
Colexio ou pais 10 Soto Abella Celia CPR Plurilíngüe Nª Sra. Da Asunción Sarria Lu
Rosende Joyeros 9 Vellón Rey Lucía Colexio La Salle Ferrol C
Categoría 11 e 12 anos:          
Establecemento Colaborador idade apelidos nome colexio/anpa localidade prov
Calvelo Joyería 12 Abal Queipo Óscar Aarón CEIP Milladoiro Malpica C
Padín Joyeros 12 Álvarez Rusas Lía Colexio Rosalía de Castro Vigo P
Joyería Relojería Núñez 12 Barreiro Enríquez Candela CEIP Otero Pedrayo Rábade Lu
Colexio ou pais 11 Basanta Expósito Carmen CPR Landro Viveiro Lu
Colexio ou pais 12 Carballido Rodríguez Pedro CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Taller de Joyería Humberto 11 Cives Martínez Paola CEIP Eugenio López Cee C
Colexio ou pais 11 Domínguez Mera Carlota CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Rosende Joyeros 11 Gálvez Yusta Alejandra Colexio La Salle Ferrol C
Platería - Joyería Castro 12 González Fernández Xoán CPR Eduardo Pondal Cangas P
Colexio ou pais 11 Iglesias Valuja Irene Trisquel International School Teo C
Colexio ou pais 11 Leirós Fernández Lucas CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Colexio ou pais 11 López Vilas Roque CEIP Cardenal Quiroga Palacios Santiago de Compostela C
Colexio ou pais 11 Méndez Aristizábal Irati CEIP A Igrexa Calo C
Taller de Joyería Humberto 11 Paz Canosa Bernardo CEIP Eugenio López Cee C
Platería - Joyería Castro 12 Pérez Fernández Greta CPR Eduardo Pondal Cangas P
Colexio ou pais 12 Ramos González  Daniel IES Vilar Ponte Viveiro Lu
Colexio ou pais 11 Rodríguez Tiago Xián CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Platería - Joyería Castro 12 Soage Espindola Mª Carolina CPR Eduardo Pondal Cangas P
Colexio ou pais 12 Vázquez del Campo Raúl CPR Plurilíngüe Santiago Apostol Ponteareas P
Rosende Joyeros 11 Vega Buyo Carmen Colexio La Salle Ferrol C

 

 

← volver

Calendario de eventos:

« Agosto 2019 »
L M Me X V S D
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • Curso Online de Gemología básica
  • FOGA
  • Gravograph
  • Mapfre
  • Oferta especial colexiados



Páxinas amigas ou de interese:

www.coxga.es  /  Telf: 981 598 858  /  Rúa Ramón Cabanillas, 5-7, 2º B - 15701 Santiago de Compostela    Aviso legal
deseñado por: versiongalega.com